Eryk wyróżniony w województwie

 Eryk wyróżniony w województwie

Miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły Eryk został wyróżniony w X Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji św. Jana Pawła II.

Eryk wyśmienicie wyrecytował wiersz Karola Wojtyły pt. „Wybrzeża pełne ciszy”.

Przesłuchania konkursowe miały miejsce 30 marca 2026 r. w Sali Papieskiej na Jasnej Górze, gdzie wystąpiło ponad 70 uczestników. 

Organizatorem całego przedsięwzięcia jest corocznie Zespół Szkół Technicznych im. Jana Pawła II w Częstochowie. 

Erykowi serdecznie gratulujemy!