Eryk wyróżniony w województwie
Miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły Eryk został wyróżniony w X Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji św. Jana Pawła II.
Eryk wyśmienicie wyrecytował wiersz Karola Wojtyły pt. „Wybrzeża pełne ciszy”.
Przesłuchania konkursowe miały miejsce 30 marca 2026 r. w Sali Papieskiej na Jasnej Górze, gdzie wystąpiło ponad 70 uczestników.
Organizatorem całego przedsięwzięcia jest corocznie Zespół Szkół Technicznych im. Jana Pawła II w Częstochowie.
Erykowi serdecznie gratulujemy!